Київ, пр. Оболонський, 29 ПН-ПТ 07:30 - 13:00
СБ 08:00 - 10:00
НД вихідний
Київ, вул. Оноре де Бальзака, 55 Б Київ, вул. Деміївська, 13 тимчасово не працюють
Замовити онлайн

З 5 серпня 2021 р., перетинаючи український кордон, громадяни, які повернулися, повинні встановити додаток «Дій вдома». Їм потрібно відбути 10-денну самоізоляцію або здати тестування на коронавірус (за умови отримання негативного результату відбудеться дострокове зняття з самоізоляції). Дослідження дозволяється пройти протягом 72 годин після прибуття.

 

Нововведенням стало те, що тепер дозволяється здавати не лише ПЛР-тест, а й експрес-дослідження. Це чудове рішення для швидкого зняття з самоізоляції контактних пацієнтів або осіб, які повертаються з-за кордону. Виключенням є громадяни, які перебували на території РФ та Індії понад 7 днів.

 

Лабораторія акредитована у додатку «Дій вдома» та уповноважена для завершення обов’язкової самоізоляції. Входить до переліку лабораторій, що пройшли референс-дослідження в ЦГЗ та можуть проводити дослідження на SARS-Cov-2 методом ПЛР.

Варіанти припинення самоізоляції

У медико-діагностичному центрі Biolab Diagnostic пропонується здати:

 

  • ПЛР-тест на COVID-19 — 780 гривень (675 грн*). Результат приходить того ж дня за умови здачі аналізу до 12:00.
  • Терміновий ПЛР-тест — 1400 гривень (1260 грн*). Виконання займає 3,5 години, пацієнти приймаються до 14:00 (лише у філії, що розташована на пр. Оболонський, 29).
  • Експрес-тест — 300 гривень (270 грн). Результат готовий вже через 15 хвилин.

*За умови замовлення через сайт клієнти отримують 10% знижку та можуть вибрати зручний час здачі тесту.

 

Після отримання результату аналізу наша лабораторія автоматично передає дані до Центру громадського здоров’я. Припинення самоізоляції здійснюється через 3‒6 годин.

 

Також ми пропонуємо скористатися послугою виїзду медсестри, яка здійснить необхідний забір біоматеріалу та доставить його до лабораторії.