Київ, пр. Оболонський, 29 ПН-ПТ 07:30 - 13:00
СБ 08:00 - 10:00
НД вихідний
Київ, вул. Оноре де Бальзака, 55 Б Київ, вул. Деміївська, 13 тимчасово не працюють
Замовити онлайн
Какие анализы сдать при выпадении волос

Які аналізи здати у разі випадіння волосся

Посилене випадіння волосся — неприємна ситуація, що вимагає негайного втручання лікарів. Несвоєчасне вживання заходів може спричинити повне облисіння. Людина щодня втрачає до 100 волосин. Це є нормою, непомітно для пацієнта та навколишніх. У разі збільшення кількості волосся, що випало, потрібно бити на сполох.

Життєвий цикл волосся — зріст, перехідна фаза, випадання. Тривалість етапів змінюється під впливом різних факторів:

 1. Стресових ситуацій.
 2. Гормонального дисбалансу.
 3. Незбалансованому харчуванні.
 4. Наявності інфекційних процесів в організмі.
 5. Ушкодження волосистої частини голови механічного, хімічного характеру.

Випадіння волосся може розвиватись у разі отримання специфічного лікування. Наприклад, внаслідок курсу хімієтерапії, тривалого прийому деяких антибіотиків. Встановлення причини сильного випадання волосся — завдання лікаря-трихолога. Спеціаліст призначає аналізи. Отримані результати безпосередньо впливають на вибір ефективних методів терапії.

Аналізи у разі випадіння волосся: перелік необхідних досліджень

Якщо випадає волосся, необхідно пройти призначені лікарем обстеження. Результати оцінюються комплексно задля встановлення причин виникнення проблеми. Основні напрямки:

 1. Дослідження гормонального фону.
 2. Загальний аналіз крові.
 3. Діагностика дефіцитних станів.
 4. Біохімічний аналіз крові.
 5. Загальний аналіз сечі.

Пройдіть дослідження у медико-діагностичному центрі Biolab Diagnostic. Завдяки використанню сучасного європейського обладнання та якісних реагентів гарантована точність результатів. Але лабораторні аналізи у разі випадіння волосся — мінімальний перелік маніпуляцій. За наявності підозри на проблеми з щитоподібною залозою лікар відправляє на УЗД.

Результати в нормі: що робити?

Результати досліджень можуть опинитися в нормі. У такому разі сильне випадіння волосся не є наслідком захворювання. Воно вважається особливістю організму. Зіткнувшись із подібною ситуацією, зверніться до досвідченого трихолога. Лікар призначить трихоскопію, фототрихограму. Вони необхідні для моніторингу динаміки у процесі терапії, неозброєним оком зміни складно відстежити.

Методи лікування захворювання

Вибір методу лікування залежить від причини випадіння волосся, активності процесу. Розрізняють тимчасові та постійні фактори. Усунення перших відновлює ріст волосся. Другі потребують серйозної корекції здоров’я, медикаментозного втручання. Своєчасний початок лікування знижує кількість волосяних фолікулів, залучених до патології.

Лікування медикаментами

Здайте аналізи на гормони у разі випадіння волосся, пройдіть інші дослідження для встановлення причини захворювання. Отримавши результати, пред’явіть їх лікарю. Він може призначити:

 1. Стимулятори факторів росту.
 2. Інгібітори андрогенного метаболізму.
 3. Імунодепресанти.
 4. Глюкокортикостероїди.

Для досягнення ефекту можливе призначення мезотерапії. Особливість методу — внутрішньошкірне введення лікарських засобів.

Хірургічне втручання

Отримавши список аналізів під час випадання волосся, звертайтеся до центру Biolab Diagnostic. Кваліфіковані спеціалісти виконають забір біоматеріалу, швидко проведуть дослідження. За результатами лікар може порадити аутотрансплантацію. Волосяні фолікули пересаджують із зон зі стабільним зростанням волосся.

Фізіотерапевтичні методи

Фізіотерапія використовується у комплексному лікуванні випадіння волосся. Вам можуть призначити кріомасаж, гальванізацію, світлотерапію, електрофорез.

Cлідкуйте за нами у соцмережах

Останні новини

Витамин Д

Чим небезпечний дефіцит вітаміну D і як перевірити його рівень у крові?

Користь вітаміну Д неоціненна для розвитку дітей, нормальної життєдіяльності дорослих. Надходження елемента в організм обумовлено…

Антиген, ПЦР или ИФА

Антиген, ПЛР чи ІФА. У чому різниця?

Сезонне зниження імунітету — не рідкість. Несприятливі погодні умови можуть похитнути здоров’я. Підвищена температура, закладеність…

Почки

Як зрозуміти, що з нирками проблеми?

Нирки — це життєво важливий парний орган системи виділення, основна функція якого — виведення продуктів…