Київ, пр. Оболонський, 29 ПН-ПТ 07:30 - 13:00
СБ 08:00 - 10:00
НД вихідний
Київ, вул. Оноре де Бальзака, 55 Б Київ, вул. Деміївська, 13 тимчасово не працюють
Замовити онлайн
Ежегодные анализы

Які аналізи потрібно здавати щорічно: список для кожного члена сім’ї

Кожна людина має неоціненне багатство — здоров’я. Це стан не лише соціального, а й фізичного, душевного добробуту, саме так записано у Статуті ВООЗ. Але не всі ставляться до нього з належною увагою та звертаються до профільних фахівців, коли з’являється дискомфорт або біль. Це призводить до того, що дуже часто лікарі діагностують захворювання на етапі, що потребує серйозної терапії. Хворобі легше запобігти, ніж лікувати. Альтернатива — щорічна диспансеризація, її швидко та комфортно пропонуємо пройти в нашій медичній лабораторії.

Основний список профілактичних лабораторних досліджень

Багатьох цікавить запитання про те, які аналізи потрібно здавати з метою перевірки свого здоров’я. До мінімального основного переліку необхідних лабораторних досліджень входять:

  1. Клінічний (загальний) аналіз крові. Визначаються якісні та кількісні властивості елементів сироватки (еритроцити, ШОЕ, гемоглобін, тромбоцити, лейкоцити), за результатами яких оцінюється стан організму.
  2. Загальний аналіз сечі. Під час розшифровки біохімічних, фізико-хімічних та органолептичних показників лікар виявить різні захворювання та патології, особливо сечовидільної системи, якщо вони є.
  3. Аналіз крові на цукор. Використовується для виявлення предіабету/діабету.

Обов’язкові обстеження для жінок

Крім загальних аналізів, до переліку включені дослідження, які необхідно проходити щонайменше раз на 12 місяців усім жінкам:

Анализы раз в год

Але найефективніше стежити за здоров’ям, здаючи спеціально складений медичними фахівцями пакет №23 «Щорічний скринінг здоров’я (для жінок)». Він включає усі необхідні дослідження.

Обов’язкові щорічні обстеження для чоловіків

Більшість чоловіків звертаються до лікарів, коли «припече». Щоб не пропустити початок серйозних захворювань, фахівці рекомендують проходити повне обстеження щорічно. Рекомендовані аналізи для чоловіків включають:

  1. Комплексне дослідження біохімічних показників крові.
  2. Гормональний скринінг.
  3. Онкомаркери кишківника.
  4. Аналіз крові на сечову кислоту, ліпідний профіль.
  5. ПСА (онкомаркер простати) тощо.

Для більшого комфорту та впевненості у стані свого організму рекомендуємо пакет №22 «Щорічний скринінг здоров’я (для чоловіків)».

Здоров’я дитини: профілактичні лабораторні дослідження

Щоб не перейматися здоров’ям дитини, необхідно вчасно робити щорічну діагностику стану її організму. До обов’язкових аналізів для дітей входять:

Регулярные анализы

Своєчасний контроль цих показників допоможе вчасно діагностувати бактеріальну/вірусну інфекцію, анемію та інші захворювання. Для повнішої картини варто пройти комплексні дослідження, скориставшись готовими рішеннями — пакетами №26 або №27 «Здоров’я дитини».

Як не пропустити захворювання нирок?

Від стану нирок залежить загальне здоров’я. Здебільшого нефрологічні захворювання протікають безсимптомно. Несвоєчасне діагностування порушень роботи нирок може призвести до станів, що загрожують життю. Тому так важливо щорічно перевіряти функціональність цього органу. Які аналізи здати, щоб перевірити нирки?

Також можна замовити комплексну діагностику з метою перевірки стану нирок:

  1. Пакет №1 «Ниркові проби», куди входять дослідження на креатинін, сечову кислоту, сечовину.
  2. Пакет №28 «Обстеження нирок», що складається з ширшого спектра аналізів, у т. ч. загального білка, клінічного аналізу крові з лейкоцитарною формулою, альбуміну, загального аналізу сечі та ін.

Записатися до лабораторії Biolab Diagnostic на скринінг основних показників здоров’я можна онлайн або за телефонами, вказаними на сайті.

Cлідкуйте за нами у соцмережах

Останні новини

Витамин Д

Чим небезпечний дефіцит вітаміну D і як перевірити його рівень у крові?

Користь вітаміну Д неоціненна для розвитку дітей, нормальної життєдіяльності дорослих. Надходження елемента в організм обумовлено…

Антиген, ПЦР или ИФА

Антиген, ПЛР чи ІФА. У чому різниця?

Сезонне зниження імунітету — не рідкість. Несприятливі погодні умови можуть похитнути здоров’я. Підвищена температура, закладеність…

Почки

Як зрозуміти, що з нирками проблеми?

Нирки — це життєво важливий парний орган системи виділення, основна функція якого — виведення продуктів…