Забір у/г мазків у лабораторії проводимо тільки у чоловіків, у жінок — ні, але ми приймаємо приносний матеріал, що взятий лікарем.
Київ, пр. Оболонський, 29 ПН-СБ 07:00 – 00:00
НД 08:00 - 14:00
Київ, вул. Оноре де Бальзака, 55 Б Київ, вул. Деміївська, 13 ПН-СБ 07:00 – 19:00
НД 08:00 - 14:00
Замовити онлайн

Де я можу пройти тест на коронавірус?

Пройти ПЛР-тестування на COVID-19 ви можете в медичній лабораторії Biolab Diagnostic або замовити послугу виїзного забору матеріалу, щоб здати аналізи вдома.

Як оформити заявку на ПЛР-тест в лабораторії?

 • Зверніться до реєстратора лабораторії та отримайте анкету-направлення і інформаційну згоду на обробку персональних даних медичною лабораторією Biolab Diagnostic.
 • Сплатіть послугу.
 • Відскануйте QR-код на чеці про оплату.
 • Заповніть всі поля на сторінці заявки, щоб ідентифікувати ваш платіж. Окремо, просимо звернути на правильне заповнення граф:
 1. персональні дані;
 2. е-mail;
 3. номер телефону, який зареєстрований в додатку Дій вдома.
 • У графі “додаткові коментарі” поставте позначку «оплата онлайн» і впишіть код транзакції з смс-повідомлення, яке прийде до вас на телефон.
 • Зверніться до реєстратора для перевірки правильності ваших даних.
 • Чекайте забору біоматеріалу.

Зверніть увагу: з собою обов’язково мати паспорт чи інший документ, що посвідчує особу.

Як я можу оплатити ПЛР-тест, якщо я не можу оплатити онлайн?

У лабораторії ви можете оплатити аналізи будь-яким зручним способом — готівкою чи безготівково.

Як мені дізнатись результат?

Після готовності результатів тестування в лабораторії Biolab Diagnostic, ви отримаєте смс-повідомлення на телефон, який ви вказали в анкеті та розгорнутий результат досліджень листом на вашу e-mail адресу.

Результати також можна отримати в лабораторному центрі, маючи при собі бланк замовлення аналізів або паспорт.

Я недавно перетинав кордон і пройшов ПЛР-тестування. Що робити далі?

Після перетину кордону, у вас є 24 години для авторизації та підтвердження наданої адреси місця самоізоляції в додатку Дій Вдома. Дострокове припинення самоізоляції відбувається після внесення негативного результату ПЛР-дослідження в базу даних програми Дій Вдома.

Не видаляйте додаток Дій Вдома до підтвердження системою факту припинення самоізоляції.

Як відбувається процес припинення самоізоляції?

 • Після отримання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, лабораторія Biolab Diagnostic вносить негативний результат дослідження в електронний реєстр Центру Громадського Здоров’я України.
 • Дані, внесені лабораторією, автоматично синхронізуються з сервісом Дій Вдома в офіційні робочі години поточного або наступного дня.
 • Сервіс Дій Вдома повідомляє про завершення самоізоляції відповідним повідомленням.

Biolab Diagnostic гарантує передачу негативного результату досліджень в електронний реєстр Центру Громадського Здоров’я України протягом 24 годин з моменту отримання результатів тестування.

Як відбувається завершення самоізоляції в самому додатку Дій Вдома?

Завершення самоізоляції відбувається після вивантаження персональних номерів телефонів Міністерством цифрової трансформації в додаток Дій Вдома. Номер телефону, наданий вами лабораторії, повинен відповідати номеру телефону, який прив’язаний до додатка.

Дострокове припинення самоізоляції відбувається за умови отримання негативного результату тестування на COVID-19. Якщо ви отримали результат від Biolab Diagnostic, але повідомлення про завершення самоізоляції немає, звертайтеся в ЦГЗ МОЗ або в чат сервісу Дій Вдома і продовжіть самоізоляцію до отримання повідомлення від сервісу.

Я не отримав результат від Biolab Diagnostic через 24 години після здачі тесту.

Затримка можлива в разі неможливості ідентифікувати персональні дані клієнта (вказані не повністю або нерозбірливо) або відсутності оплати.

Якщо ви не отримали результат протягом 24 (48) годин, зверніться в наш контакт-центр +38 067-540-51-40 чи +38 095-517-38-91.

Я отримав негативний результат від Biolab Diagnostic, але не отримав повідомлення про припинення самоізоляції від Дій Вдома.

Переконайтеся, що номер телефону який ви вказали в анкеті-направленні, відповідає номеру телефону, який ви вказали в програмі Дій Вдома. Якщо ви отримали результат після закінчення робочого дня, повідомлення про завершення самоізоляції надійде на ваш телефон протягом наступного робочого дня.

У разі, якщо результат від Biolab Diagnostic отримано, але повідомлення в додатку Дій Вдома не надходить протягом одного робочого дня — звертайтеся до ЦОЗ МОЗ України, Міністерства цифрової трансформації або в підтримку сервісу Дій Вдома.

Лабораторія Biolab Diagnostic гарантує передачу негативного результату ПЛР-тесту в в максимально короткі терміни в електронний реєстр ЦОЗ МОЗ України для подальшого зняття з обліку.