Київ, пр. Оболонський, 29 ПН-ПТ 07:30 - 13:00
СБ 08:00 - 10:00
НД вихідний
Київ, вул. Оноре де Бальзака, 55 Б Київ, вул. Деміївська, 13 тимчасово не працюють
Замовити онлайн

Точні аналізи хочуть отримати всі пацієнти. Велика роль у цьому відводиться професійному обладнанню, відповідальному відношенню та належній кваліфікації персоналу лабораторії. Але також дуже важлива для достовірного результату коректна підготовка пацієнта до здачі біоматеріалу.

 

Під впливом багатьох факторів показники нашого організму можуть змінюватися. Тому пацієнтам варто суворо дотримуватися загальноприйнятих рекомендацій щодо підготовки до аналізів.

Що важливо враховувати?

Зазвичай рекомендації щодо забору матеріалу для лабораторних досліджень передбачають:

 

  1. Правильне харчування напередодні (ніякого алкоголю, жирної їжі, переїдання).
  2. Здачу крові натщесерце.
  3. Обов’язкову консультацію зі своїм лікарем, якщо ви приймаєте якісь лікарські засоби. Він проконсультує про доцільність здачі аналізів у цей період або можливість тимчасового скасування призначених препаратів.
  4. Заборону куріння мінімум протягом двох годин до відвідування лабораторії.
  5. Виключення надмірного фізичного навантаження, стресів.
  6. Заборону відвідування лазні/сауни.
  7. Попередню підготовку для збору біоматеріалу в домашніх умовах (наприклад, сеча, кал). Отримати спеціальний контейнер можна заздалегідь у нашій лабораторії або потрібно купити його в аптеці.

Також важливо пам’ятати, що деякі аналізи можна здавати лише у певний час доби. Дзвоніть, дізнавайтеся всі нюанси та записуйтесь на лабораторні дослідження в Biolab Diagnostic телефоном або через сайт, якщо хочете отримати 10% знижку.

 

 

Увага! Матеріали, що розміщені на цій сторінці, мають інформаційний характер і призначені виключно для ознайомлювальних цілей. Визначення переліку необхідних аналізів та правил їхнього забору є прерогативою вашого лікаря! Biolab Diagnostic не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, якщо вони виникли через використання будь-якої інформації, вказаної на веб-сайті www.bio-lab.net.ua.