Київ, пр. Оболонський, 29 ПН-ПТ 07:30 - 13:00
СБ 08:00 - 10:00
НД вихідний
Київ, вул. Оноре де Бальзака, 55 Б Київ, вул. Деміївська, 13 тимчасово не працюють
Замовити онлайн

Міжнародні переміщення відновлюються. Кожна країна встановлює вимоги для в’їзду згідно з епідемічною ситуацією у державі. Для відвідування іноземних міст та курортів необхідно здати ПЛР-тест для виїзду за кордон. Деякі держави допускають пред’явлення негативного експрес-дослідження.

Допустимі методики тестування

У медико-діагностичному центрі Biolab Diagnostic проводяться дослідження для визначення наявності в організмі збудника коронавірусу. Для виїзду за кордон здати тест на коронавірус у Києві можна за двома методиками:

 

  1. ПЛР. Проводиться під час планування виїзду за кордон наперед. Залежно від дати поїздки клієнтам доступний терміновий (4 години на аналіз) або стандартний тест (відповідь буде готова протягом доби після здачі). Відповідно до вимог більшості країн, дослідження проводиться не пізніше встановленого терміну. Зазвичай аналіз потрібно здати за 3 дні (72 години) до виїзду з України. Багато держав встановлюють коротші терміни. У окремих випадках приймаються результати досліджень, що зроблені не пізніше 24 годин до моменту перетину кордону.
  2. Тест антиген. Для відвідування деяких країн допускається дослідження експрес-методом. Тест на антиген у Києві проводиться за необхідності термінового виїзду за кордон. Клієнти одержують результат дослідження через 15 хвилин.

Як дізнатися, яке дослідження потрібне?

Вимоги постійно змінюються залежно від епідемічної ситуації у світі чи конкретній державі. Перед виїздом за кордон необхідно уточнити, скільки діє ПЛР-тест та додаткові умови відвідування на сайті консульства України в країні призначення.

 

Отримати актуальну інформацію про захворюваність та правила виїзду можна на українських та іноземних ресурсах.

 

Зверніть увагу, що умови міжнародного транзиту відрізняються від вимог, що пред’являються туристам або працівникам інших держав. Інформацію щодо правил перетину території країн варто отримати на сайті консульств.

 

Ціна тесту на антиген у Києві доступна, як і вартість дослідження ПЛР. Вибір варто ґрунтувати лише на правилах виїзду до країни призначення.

Результати експрес- або ПЛР-тесту на Оболоні

Відповідь тесту для виїзду за кордон видається двома мовами українською та англійською. Бланк містить QR-код зображення-посилання на електронний дублікат результатів аналізу. Це є зайвим підтвердженням проведення дослідження. Інформація показується на екрані спеціального пристрою під час сканування паперового або електронного носія.

 

Після уточнення деталей про умови виїзду та транзиту можливе подання заявки на термінове дослідження або стандартний ПЛР-тест у Києві на сайті медико-діагностичного центру Biolab Diagnostic для отримання результатів у потрібному форматі.