Київ, пр. Оболонський, 29 ПН-ПТ 07:30 - 13:00
СБ 08:00 - 10:00
НД вихідний
Київ, вул. Оноре де Бальзака, 55 Б Київ, вул. Деміївська, 13 тимчасово не працюють
Замовити онлайн

Biolab Diagnostic —
якісні та швидкі аналізи,
що завжди поруч

Замовити

Про лабораторію Biolab Diagnostic

Ласкаво просимо в медичну лабораторію Biolab Diagnostic! Основна мета нашої роботи — зробити доступними кожному якісні та точні медичні дослідження. Ми цінуємо вашу довіру та забезпечуємо умови, в яких пацієнт зможе отримати повну картину стану свого організму.

Всі технічні процеси в лабораторії Biolab Diagnostic автоматизовані відповідно до загальносвітових тенденцій: дослідження матеріалів виконується на обладнанні останнього покоління, синхронізованого з аналітичною інформаційною системою. Штрихкодування зразків, онлайн-валідація результатів мінімізує фактор людської помилки.

Лабораторія оснащена обладнанням із Німеччини, Великої Британії, США тощо. Устаткування і реагенти пройшли сертифікаційну комісію та валідацію Міністерством охорони здоров’я України. Ресурси лабораторії дозволяють проводити діагностику інфекційних та аутоімунних захворювань, паразитарних інвазій, моніторинг рівню гормонів, онкомаркерів, а також загальноклінічні й біохімічні дослідження тощо.

Місія та цінності Biolab Diagnostic

Медична лабораторія Biolab Diagnostic надає пацієнтам всю необхідну інформацію про стан здоров’я. Для отримання достовірних результатів використовуються передові методики лабораторної діагностики європейського стандарту.

Цінності Biolab Diagnostic:

icon висока якість виконання наданих послуг
icon повна залученість у роботу всіх членів команди
icon безпека на робочому місці
icon відкритість перед новим досвідом і технологіями

Наші переваги

1
Швидкий результат: ми дотримуємося термінів і проводимо дослідження щонайшвидше. Готові результати надсилаються на електронну адресу клієнта, також відбувається інформування через SMS-повідомлення у Viber.
2
Безпека: в лабораторії Biolab Diagnostic дотримуються норм дезінфекції. Персонал використовує тільки одноразові інструменти для забору біоматеріалу та витратні матеріали (рукавички, медичні маски). У приймальній частині лабораторії робочі поверхні проходять антисептичну обробку перед кожним клієнтом, а після завершення робочого дня всі приміщення дезінфікуються ультрафіолетовою лампою.
3
Команда: наші фахівці мають середню та вищу медичну освіту і регулярно проходять кваліфікаційне навчання для розвитку та вдосконалення своїх компетенцій у лабораторній діагностиці. Команда Biolab Diagnostic бере участь у професійних конференціях, майстер-класах та виставках для обміну досвідом з українськими та закордонними колегами.
4
Конфіденційність: ми гарантуємо захист ваших персональних даних. Лабораторія Biolab Diagnostic використовує програмне забезпечення для обробки й зберігання інформації про клієнтів, яке неодноразово підтверджувало свій високий рейтинг у медичній спільноті.
5
Доступність: Biolab Diagnostic пропонує недорогі розцінки на дослідження різної складності. Ми співпрацюємо безпосередньо з постачальниками обладнання та реагентів, що виключає з вартості аналізів комісію стороннім агентам.
6
Технічна оснащеність лабораторії: ми пропонуємо нашим клієнтам комфортне обслуговування, дитячу процедурну, різні варіанти оплати, знижки тощо. Ви можете скористатися послугою виїзного забору матеріалу: наші фахівці виконають забір на зручній для вас локації — вдома, в офісі або в стаціонарі лікарні.
7
Розширений сервіс: ми пропонуємо нашим клієнтам комфортне обслуговування, дитячу процедурну, різні варіанти оплати, знижки тощо. Ви можете скористатися послугою виїзного забору матеріалу: наші фахівці виконають забір на зручній для вас локації — вдома, в офісі або в стаціонарі лікарні.

Команда

Генеральний директор Ларченко Анастасія Стаж роботи: 15 років
Медичний директор Маринюк Оксана Стаж роботи: 30 років
Директор клієнтського сервісу Діковська Вікторія Стаж роботи: 10 років
Біолог Полякова Ольга Стаж роботи: 16 років
Біолог Курбанова Ольга Стаж роботи: 11 років
Лікар-лаборант Петрук Юлія Стаж роботи: 7 років

Ліцензії
та сертифікати

Обладнання

Лабораторія оснащена обладнанням із Німеччини, Великої Британії, США тощо. Устаткування і реагенти пройшли сертифікаційну комісію та валідацію Міністерством охорони здоров’я України.

Партнери