Забір у/г мазків у лабораторії проводимо тільки у чоловіків, у жінок — ні, але ми приймаємо приносний матеріал, що взятий лікарем.
Київ, пр. Оболонський, 29 ПН-СБ 07:00 – 00:00
НД 08:00 - 14:00
Київ, вул. Оноре де Бальзака, 55 Б Київ, вул. Деміївська, 13 ПН-СБ 07:00 – 19:00
НД 08:00 - 14:00
Замовити онлайн

Медико-діагностичний центр Biolab Diagnostic

Ласкаво просимо в медичну лабораторію Biolab Diagnostic! Основна мета нашої роботи — зробити доступними кожному якісні та точні медичні дослідження. Ми цінуємо вашу довіру та забезпечуємо умови, в яких кожний пацієнт зможе отримати повну картину стану свого організму.

Всі технічні процеси в лабораторії Biolab автоматизовані відповідно до загальносвітових тенденцій: дослідження матеріалів виконується на обладнанні останнього покоління, синхронізованого з аналітичною інформаційною системою. Штрихкодування зразків, онлайн-валідація результатів мінімізує фактор людської помилки.

Лабораторія оснащена обладнанням із Німеччини, Великої Британії, США тощо. Устаткування і реагенти пройшли сертифікаційну комісію та валідацію Міністерством охорони здоров’я України.

Ресурси лабораторії дозволяють проводити діагностику інфекційних захворювань, паразитарних інвазій, аутоімунних захворювань, моніторинг рівню гормонів, онкомаркерів, а також загальноклінічні та біохімічні дослідження тощо.

Безпека

Лабораторія Biolab зобов’язується забезпечити кожному клієнту безпечність досліджень і забору матеріалу. Медико-діагностичний центр задіяв максимальні протиепідемічні заходи, відповідно до рекомендацій ВООЗ щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції, постанови Кабінету міністрів України (№211 від 11 березня 2020) і статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”. На території Biolab Diagnostic:

  • діє масочний режим, дезінфекційна та антисептична обробка приміщень;
  • посилено контроль за станом здоров’я відвідувачів медико-діагностичного центру;
  • відбувається моніторинг температури та самопочуття всього персоналу лабораторії;
  • збільшена частота дезінфекційної обробки поверхонь у приймальних зонах лабораторії;
  • проведено зонування приміщення маркерами для дотримання соціальної дистанції.

Зверніть увагу: у зв’язку з посиленням протиепідемічних заходів на території медико-діагностичного центру Biolab Diagnostics ми не приймаємо клієнтів з ознаками ГРВІ. У такому разі рекомендуємо скористатися послугою виїзного забору матеріалу. 

Прийом у лабораторії Biolab здійснюється строго за наявності медичної маски.

Місія та цінності Biolab Diagnostic

Медична лабораторія Biolab Diagnostic надає пацієнтам всю необхідну інформацію про стан здоров’я. Для отримання достовірних результатів використовуються передові методики лабораторної діагностики європейського стандарту.

Цінності Biolab Diagnostic:

  • висока якість виконання наданих послуг;
  • повна залученість у роботу всіх членів команди;
  • безпека на робочому місці;
  • відкритість перед новим досвідом і технологіями.