fbpx

ПН-СБ 7.00-19.00

НД 8.00-14.00

Київ, пр. Оболонський, 29 Київ, вул. Оноре де Бальзака, 55 Б
Замовити онлайн

Медико-діагностичний центр Biolab Diagnostic

Ласкаво просимо в медичну лабораторію Biolab Diagnostic! Основна мета нашої роботи — зробити доступними кожному якісні та точні медичні дослідження. Ми цінуємо вашу довіру та забезпечуємо умови, в яких кожний пацієнт зможе отримати повну картину стану свого організму.

Всі технічні процеси в лабораторії Biolab автоматизовані відповідно до загальносвітових тенденцій: дослідження матеріалів виконуються на обладнанні останнього покоління, синхронізованого з аналітичною інформаційною системою. Штрихкодування зразків, онлайн-валідація результатів і синхронізація даних з особистим кабінетом пацієнта мінімізує фактор людської помилки.

Лабораторія оснащена обладнанням з Німеччини, Великої Британії, США та ін. Устаткування і реагенти пройшли сертифікаційну комісію та валідацію Міністерством охорони здоров’я України.

Ресурси лабораторії дозволяють проводити діагностику інфекційних захворювань, паразитарних інвазій, аутоімунних захворювань, проводити моніторинг рівню гормонів, онкомаркерів, проводити загальноклінічні дослідження, біохімічні, дослідження системи гемостазу тощо.

Безпека

Лабораторія Biolab зобов’язується забезпечити кожному клієнту безпечність досліджень і забору матеріалу. Медико-діагностичний центр задіяв максимальні протиепідемічні заходи, відповідно до рекомендацій ВООЗ щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції, постанови Кабінету міністрів України (№211 від 11 березня 2020) і відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”. На території Biolab Diagnostic:

  • посилений масочний режим, дезінфекційна і антисептична обробка приміщень
  • посилений контроль за станом здоров’я відвідувачів медико-діагностичного центру
  • моніторинг температури та самопочуття всього персоналу лабораторії
  • збільшена частота дезінфекційної обробки поверхонь в примальних зонах лабораторії
  • приміщення зоновано маркерами для дотримання соціальної дистанції

Зверніть увагу: у зв’язку з посиленням протиепідемічних заходів, на території медико-діагностичного центру Biolab Diagnostics ми не приймаємо клієнтів з ознаками ГРВІ. Якщо ви відчуваєте симптоми ГРВІ — рекомендуємо скористатися послугою виїзного забору матеріалу. Фахівці забезпечені всіма необхідними одноразовими засобами захисту для здійснення безпечного для оточуючих забору біологічного матеріалу.

Прийом в лабораторії Biolab здійснюється при наявності медичної маски.

Місія та цінності Biolab Diagnostic

Медична лабораторія Biolab Diagnostic надає пацієнтам та лікарям всю необхідну інформацію про стан здоров’я. Для отримання достовірних результатів використовуються передові методики лабораторної діагностики європейського стандарту.

Цінності Biolab Diagnostic:

  • якість виконання наданих послуг
  • повна залученість в роботу всіх членів команди
  • безпека на робочому місці
  • відкритість перед новим досвідом і технологіями.