fbpx

ПН-СБ 7.00-19.00

НД 8.00-14.00

Київ, пр. Оболонський, 29 Київ, вул. Оноре де Бальзака, 55 Б
Замовити онлайн

Для швидкої, достовірної та ефективної діагностики SARS-CoV-2 виявлення в біоматеріалу нуклеїнової кислоти (РНК) вірусу визнано найкращою на сьогоднішній день методикою. Технологія використовується в усьому світі, в тому числі в Україні, для виявлення випадків захворювання СОVID-19. РНК коронавіруса може бути виявлена ​​за допомогою класичного ПЛР-тесту. У Києві таку можливість надає медико-діагностичний центр Biolab Diagnostic. В якості досліджуваного біоматеріалу використовуються мазки з носоглотки та ротоглотки.

Переваги тестування методом ПЛР

Якщо ви шукаєте, де здати ПЛР-тест на коронавірус в Києві за ціною, прийнятною для вашого бюджету, то ласкаво просимо в лабораторію Biolab Diagnostic. Всі наші реактиви та тест-системи, які використовуються для діагностики СОVID-19 методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції), відповідають міжнародним стандартам якості та мають всі необхідні сертифікати.

Переваги тесту ПЛР в Києві:

 • Здатність виявляти зараження SARS-CoV-2 на самих ранніх стадіях захворювання – буквально в перші дні. Це дозволяє відразу ж ввести карантин і почати лікування.
 • Достовірність і точність результатів (вище 90%).
 • Можливість за короткий час обстежити безліч людей. Щоб здати ПЛР-тест на covid в Києві, достатньо кількох хвилин.

Наша лабораторія пропонує 2 варіанти тестування. У Biolab Diagnostic ви можете здати як звичайний, так і терміновий ПЛР-аналіз. Ціна дослідження прискореним способом – 1260 гривень. Ціна в Києві тесту на covid, виконаного в рамках стандартного проміжку часу, – 702 гривні. Якщо ви замовите строкову діагностику, то результат отримаєте вже через 5 годин. У стандартному випадку час очікування відповіді – до 24 годин.

Кому рекомендується здати тест на коронавірус

Обстеження на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції буде корисно:

 • Мандрівникам, які планують поїздку за межі України. У період пандемії практично всі іноземні держави в число обов’язкових умов для в’їзду включають наявність негативного результату тесту на коронавірус SARS-CoV-2, проведеного методом ПЛР. Ціна обстеження в різних містах і лабораторіях може відрізнятися.
 • Людям, які приїхали в Україну з іноземних держав і які не мають можливості самоізолюватись на 14 днів. Негативний результат ПЛР-тесту дозволить скоротити термін карантину до мінімуму.
 • Тим, хто знаходився в контакті з хворим COVID-19. Іноді це захворювання протікає зі слабо вираженими симптомами або зовсім без них. Однак навіть при відсутності ознак бажано все ж здати тест на коронавірус, щоб розвіяти сумніви й не стати джерелом зараження для оточуючих.
 • Пацієнтам з ознаками ГРВІ (високою температурою, кашлем та ін.) Для підтвердження або спростування інфікування SARS-CoV-2.
 • При плановій госпіталізації в лікарню.

Дослідження може пройти будь-який бажаючий, небайдужий до власного здоров’я та здоров’я близьких.

Результати ПЛР-тесту

Тестування даним методом дозволяє встановити, чи є в дихальних шляхах досліджуваного генетичний матеріал (РНК) збудника COVID-19. Позитивний результат – свідчення того, що пацієнт в поточний момент в процесі одужання або є носієм коронавірусу. Негативний результат означає, що SARS-CoV-2 в біоматеріалу не розпізнаний.

Залежно від вимог країни, яку ви хочете відвідати, результат ПЛР-тесту дійсний протягом 48-72 годин, рахуючи від часу здачі біоматеріалу.

Правила підготовки до здачі аналізу

Для отримання достовірного результату потрібно дотримати кілька простих рекомендацій:

 • За добу утриматися від прийому алкоголю.
 • Чи не їсти і не пити протягом 3-х годин до здачі мазка.
 • За 1-2 дні до забору біоматеріалу призупинити використання спреїв і ліків для горла і носа, не промивати ніс і не полоскати горло. Якщо це неможливо, то здавати ПЛР-мазок слід не раніше, ніж через 3 години після застосування медикаментів.
 • Заборонено палити, чистити зуби, жувати жувальну гумку, користуватися освіжувачі для порожнини рота за 4 години до тестування.

Для проведення ПЛР-тесту на коронавірус необхідно пред’явити адміністратору лабораторії оригінал документа, що підтверджує особу. Це може бути внутрішній паспорт, закордонний паспорт або водійське посвідчення.

Виїзне взяття ПЛР-мазка

Biolab Diagnostic пропонує послугу виїзного взяття біоматеріалу. Медпрацівник, одягнений в спеціальний захисний костюм, прибуде в призначений час за вказаною адресою і проведе необхідну процедуру. Результат ви отримаєте на електронну пошту без відвідування лабораторії. Послуга особливо актуальна для людей, хворих зараз або раніше вже мали підтверджений ПЛР-тестами діагноз COVID-19.