fbpx

ПН-СБ 7.00-19.00

НД 8.00-14.00

Київ, пр. Оболонський, 29 Київ, вул. Оноре де Бальзака, 55 Б
Замовити онлайн

Швидкий результат: ми дотримуємося термінів виконання робіт і проводимо дослідження в найкоротші строки. Уточнити статус роботи та побачити готові результати можна в вашому особистому кабінеті на сайті.

Безпека: в лабораторії Biolab Diagnostic дотримуються норми дезінфекції. Персонал використовує тільки одноразові інструменти для забору матеріалу та витратні матеріали (рукавички, медичні маски). У приймальній частини лабораторії робочі поверхні проходять дезінфекцію перед кожним прийомом клієнта, а в кінці робочого дня усі приміщення дезінфікуються ультрафіолетовою лампою.

Команда: Наші фахівці мають середню та вищу медичну освіту і регулярно проходять кваліфікаційне навчання для розвитку і вдосконалення своїх компетенцій в лабораторній діагностиці. Наша команда бере участь в професійних конференціях, майстер-класах та виставках для обміну досвідом з українськими і зарубіжними колегами.

Конфіденційність: ми гарантуємо захист ваших персональних даних. Лабораторія Biolab Diagnostic використовує захищене програмне забезпечення для обробки і зберігання даних клієнтів, яке неодноразово підтвердило свій високий рейтинг в медичному співтоваристві. Готові результати досліджень відправляються на особисту електронну пошту.

Доступність: Biolab Diagnostic пропонує одні з самих бюджетних цін на дослідження різної складності. Ми співпрацюємо безпосередньо з постачальниками обладнання та реагентів, тому в ціні за результат немає комісії стороннім агентам.

Технічна оснащеність лабораторії: наші фахівці працюють з обладнанням і реагентами останнього покоління. Устаткування лабораторії пройшло технічну сертифікацію, яка підтверджує точність роботи вимірювальних приладів і гарантує достовірність результатів досліджень.

Розташування: медико-діагностичний центр Biolab Diagnostic знаходиться за адресою Оболонський проспект, 29, поруч з торгово-розважальним центром Дрім Таун. Поруч з нами знаходиться станція метро Мінська, Героїв Дніпра та зупинки громадського транспорту.

Розширений сервіс: ми пропонуємо нашим клієнтам сервіс, який робить турботу про здоров’я комфортною. Ви можете скористатися послугою виїзного забору матеріалу: наші фахівці виконають забір на зручній для вас локації — вдома, в офісі або в стаціонарі лікарні.

Ласкаво просимо в Biolab Diagnostics