Експрес-тест на антиген COVID-19 — 270 грн* (*за умови оплати онлайн)!
Київ, пр. Оболонський, 29 ПН-СБ 07:00 – 00:00
НД 08:00 - 14:00
Київ, вул. Оноре де Бальзака, 55 Б Київ, вул. Деміївська, 13 ПН-СБ 07:00 – 19:00
НД 08:00 - 14:00
Замовити онлайн
 • УКР
 • РУС
 • Замовити онлайн

  Notice: Undefined index: addresses in /home/biolab59/public_html/wp-content/themes/kava/header.php on line 188

  Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/biolab59/public_html/wp-content/themes/kava/header.php on line 188

  Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/biolab59/public_html/wp-content/themes/kava/header.php on line 188

  Notice: Undefined index: addresses in /home/biolab59/public_html/wp-content/themes/kava/header.php on line 191

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/biolab59/public_html/wp-content/themes/kava/header.php on line 191

  Швидкий результат: ми дотримуємося термінів і проводимо дослідження щонайшвидше. Готові результати надсилаються на електронну адресу клієнта, також відбувається інформування через SMS-повідомлення Viber.

  Безпека: в лабораторії Biolab Diagnostic дотримуються норм дезінфекції. Персонал використовує тільки одноразові інструменти для забору біоматеріалу та витратні матеріали (рукавички, медичні маски). У приймальній частині лабораторії робочі поверхні проходять антисептичну обробку перед кожним клієнтом, а після завершення робочого дня всі приміщення дезінфікуються ультрафіолетовою лампою.

  Команда: Наші фахівці мають середню та вищу медичну освіту і регулярно проходять кваліфікаційне навчання для розвитку та вдосконалення своїх компетенцій у лабораторній діагностиці. Наша команда бере участь у професійних конференціях, майстер-класах та виставках для обміну досвідом з українськими та закордонними колегами.

  Конфіденційність: ми гарантуємо захист ваших персональних даних. Лабораторія Biolab Diagnostic використовує захищене програмне забезпечення для обробки й зберігання інформації про клієнтів, яке неодноразово підтверджувало свій високий рейтинг у медичній спільноті.

  Доступність: Biolab Diagnostic пропонує недорогі розцінки на дослідження різної складності. Ми співпрацюємо безпосередньо з постачальниками обладнання та реагентів, що виключає з вартості аналізів комісію стороннім агентам.

  Технічна оснащеність лабораторії: наші фахівці працюють з обладнанням і реагентами останнього покоління. Устаткування лабораторії пройшло технічну сертифікацію, яка підтверджує точність роботи вимірювальних приладів і гарантує достовірність результатів досліджень.

  Розширений сервіс: ми пропонуємо нашим клієнтам комфортне обслуговування, дитячу процедурну, різні варіанти оплати, знижки тощо. Ви можете скористатися послугою виїзного забору матеріалу: наші фахівці виконають забір на зручній для вас локації — вдома, в офісі або в стаціонарі лікарні.

  Ласкаво просимо в Biolab Diagnostic!