Забір у/г мазків у лабораторії проводимо тільки у чоловіків, у жінок — ні, але ми приймаємо приносний матеріал, що взятий лікарем.
Київ, пр. Оболонський, 29 ПН-СБ 07:00 – 00:00
НД 08:00 - 14:00
Київ, вул. Оноре де Бальзака, 55 Б Київ, вул. Деміївська, 13 ПН-СБ 07:00 – 19:00
НД 08:00 - 14:00
Замовити онлайн

Підготовка до здачі крові включає:

 

  1. Відмову від їжі, венозну кров рекомендується здавати натщесерце та робити це зранку, в ідеалі — до 10:00.
  2. Дотримання рекомендацій лікаря напередодні дослідження.
  3. Фізичний та емоційний спокій, тому рекомендується за 30 хвилин до здачі крові посидіти. Особливо важливим є цей пункт, якщо аналіз робиться на гормони (наприклад, ТТГ, кортизол, адреналін тощо).

Що не можна робити перед дослідженням крові?

 

  1. Їсти жирну, гостру та солодку їжу ввечері напередодні аналізу. Також рекомендується відмовитись від вживання цитрусових.
  2. Переїдати за 6–12 годин до дослідження. Останній прийом їжі має бути легким.
  3. Приймати лікарські препарати. Якщо не можна скасувати прийом фармакологічних засобів, про це потрібно обов’язково попередити фахівців лабораторії перед забором крові.
  4. Вживати алкогольні напої, курити.

У разі дотримання ключових правил здачі крові ви гарантовано отримаєте точні результати аналізу. Підготуйтеся як слід, а про решту подбає персонал Biolab Diagnostic!

 

 

Увага! Матеріали, що розміщені на цій сторінці, мають інформаційний характер і призначені виключно для ознайомлювальних цілей. Визначення переліку необхідних аналізів та правил їхнього забору є прерогативою вашого лікаря! Biolab Diagnostic не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, якщо вони виникли через використання будь-якої інформації, вказаної на веб-сайті www.bio-lab.net.ua.