fbpx

ПЛР тест у Києві за 24 години для виїзду за кордон та припинення самоізоляції за 780 гривень.

Який тест потрібний для виїзду закордон?

На сьогоднішній день лабораторні дослідження пропонують велику кількість видів досліджень, які виявляють контакт людини з вірусом COVID-19, але не всі з них дійсні для виїзду закордон та припинення самоізоляції в додатку “Дій Вдома”. У більшості країн, відкритих для туристів для вільного в’їзду у країну потрібний стандартизований бланк ПЛР дослідження, який підтверджує негативний статус до COVID-19.

Дійсний бланк повинен мати такі елементи: переклад результату на англійську мову, активний QR-код для зчитування результату в електронному форматі, мокру печатку акредитованої лабораторії.

Як припинити самоізоляцію в додатку “Дій Вдома”?

Після перетину кордону України ви маєте 24 години для прибуття до місця самоізоляції та для здачі ПЛР в одній з акредитованих лабораторій (ознайомитися зі списком можна на сайті Міністерства Охорони Здоров’я України). При реєстрації на аналіз — потрібно мати з собою паспорт або інше посвідчення особистості. Вам потрібно буде заповнити анкету зі своїми особистими даними, які будуть внесені для звірки у базу даних “Дій Вдома”.

Якщо ви отримали негативний результат тесту — самоізоляція буде припинена протягом 24 годин після внесення даних. Всі дані про дослідження лабораторія вносить власноруч. В додатку “Дій Вдома” можливі технічні збої, тому якщо самоізоляція не припинилась за 24 години — телефонуйте на гарячу лінію підтримки додатку “Дій Вдома”.

Скільки коштує тест на COVID-19?

Вартість ПЛР-тестування в лабораторії Biolab Diagnostic — 780 гривень без додаткових витрат на переклад та валідацію бланку для перетину кордону. Результат — за 24 години після здачі біоматеріалу. При попередньому записі — обслуговування відбувається поза чергою. 

Результати на англійській

Переклад бланку надається безкоштовно за запитом пацієнта при реєстрації на послугу.

QR-код

Для дотримання вимог перетину кордону деяких країн, кожний бланк провалідований QR-кодом: за активним посиланням можна побачити результат на сайті лабораторії.

Дій вдома

Лабораторія акредитована в додатку Дій Вдома та уповноважена для завершення обов’язкової самоізоляції.

Власна лабораторія:

  • результат за 24 години
  • обслуговування без черг
  • компетентний персонал