fbpx

ПН-СБ 7.00-19.00

НД 8.00-14.00

Київ, пр. Оболонський, 29 Київ, вул. Оноре де Бальзака, 55 Б
Замовити онлайн

Біохімічний аналіз крові людини – метод лабораторної діагностики, який використовується багатьма напрямками медицини. Лікарі різних спеціалізацій за результатами аналізу крові на біохімію оцінюють функціональні можливості організму. Дослідження дозволяє на ранніх стадіях, до клінічних проявів, виявити порушення роботи практично будь-якого органу. Відхилення біохімії крові від норми – привід пройти поглиблене обстеження.

Біохімічні скринінги в лабораторії Biolab Diagnostic

Біохімічний аналіз крові в Києві робить медико-діагностичний центр Biolab Diagnostic. Лабораторія пропонує пацієнтам 2 комплексу скринінгів: пакет №13 і пакет №12.

У пакет №13 входить визначення 6 базових показників. Вони допоможуть перевірити:

  • обмінні процеси;
  • роботу органів травлення;
  • сечовидільну функцію.

Пакет №12 аналізів крові біохімічних включає 15 показників. Скринінг призначається тим, кому необхідно ретельно досліджувати печінку, підшлункову залозу, оцінити ризик розвитку цукрового діабету.

Ціна біохімічних аналізів крові в Києві, виконаних в комплексі, набагато доступніше, ніж сумарна вартість входять до їх складу окремих досліджень.

Підготовка до здачі аналізу на біохімію

Важливо правильно підготуватися до дослідження:

  • Здавайте кров натщесерце. З моменту останнього прийому їжі повинно пройти 8-10 годин.
  • За добу до аналізу відмовтеся від алкоголю і жирної їжі.
  • Не паліть перед процедурою.
  • Напередодні дослідження уникайте стресів і фізичних навантажень.
  • Плануючи біохімічний аналіз крові у дітей, за 30 хвилин до забору біоматеріалу дайте маленькому пацієнтові попити води. Щоб дитина не злякалася лікарських маніпуляцій, постарайтеся її відвернути і позитивно налаштувати.

Проведення біохімічного аналізу крові

Аналізи на біохімію крові проводяться за попереднім записом. Оптимальний час здачі біоматеріалу – з 8 до 11 години ранку. Береться венозна кров. Медики Biolab Diagnostic використовують інноваційні інструменти, що приносять пацієнтові мінімум дискомфорту.

Результати будуть готові протягом 1 робочого дня. Їх можна отримати на електронну адресу, в особистому кабінеті на сайті або в лабораторії. Інтерпретацією результатів займається лікар. Знижка на ціну біохімії крові надається при оплаті через сайт лабораторії Biolab Diagnostic.