Київ, пр. Оболонський, 29 ПН-ПТ 07:30 - 13:00
СБ 08:00 - 10:00
НД вихідний
Київ, вул. Оноре де Бальзака, 55 Б Київ, вул. Деміївська, 13 тимчасово не працюють
Замовити онлайн

    Пункти 17-19 заповнюються, при супроводженні дитини до 14 повних років Важливо! При наявності симптомів (підвищена температура, кашель, задишка, нездужання) необхідно звернутися до свого сімейного лікаря для подальшого дообстеження та постановки діагнозу, а також провести повторне тестування на коронавирус SARS CoV-2 через 7 днів. Важливо! Результати призначені тільки для клінічного використання. Негативні результати не можуть виключати COVID-19. Позитивні результати вимагають подальшого підтвердження (у разі наявності симптомів захворювання). Клінічні рішення повинні прийматися в поєднанні з іншими доказами, такими як симптоми, історія хвороби та інше. Я проінформований працівниками Biolab Diagnostic та погоджуюсь з ними , що:
    • Результати видаються тільки на рецепції по пред’явленню Бланка замовлення та документа, що посвідчує особу та/або надсилаються на електронну пошту, контактний телефон вказаний в цій анкеті.
    • ФОП Ларченко С.М. та партнери не несуть відповідальності за своєчасну обробку переданих даних в сервіс «Дій вдома» (моїх персональних даних та інформації щодо результатів мого тестування) Центром Громадського здоров’я МОЗ України та Міністерством цифрової трансформації України.
    • ФОП Ларченко С.М. та партнери не володіють та не надають інформації щодо можливості перетину кордону, таку інформацію Ви можете отримати в Державній прикордонній службі.*