Паразитарні інфекції — поширене явище. Найчастіше гельмінти спостерігаються у дітей, але нерідко страждають і дорослі. Зараження глистами суб’єктивно проявляється болями в животі, нудотою, сверблячкою анальної ділянки, дерматитами, кашлем. Іноді гельмінтози протікають безсимптомно, і людина довго не може зрозуміти причину свого поганого самопочуття. Виявити захворювання шляхом дослідження калу не завжди виходить. Поставити правильний діагноз допоможе аналіз крові на глисти у дітей і дорослих. Здати його в Києві пропонує лабораторія Biolab Diagnostic.

Діагностика гельмінтозів

Biolab Diagnostic проводить імуноферментний аналіз на глисти по крові (ІФА), у результаті якого виявляються антитіла до різних видів гельмінтів. Дослідження здатне виявити інфікування ендогенними паразитами в поточний момент або в минулому, а також визначити їх вид. Як біоматеріал використовується венозна кров.

 

Для аналізу на гельмінти розроблений пакет №7. За допомогою цієї програми виявляються такі види паразитів:

 

  • Лямблії — сумарні антитіла IgA, IgM, IgG.
  • Трихінели — сумарні антитіла Ig A, G.
  • Токсокари — антитіла IgG.
  • Ехінококи — сумарні антитіла Ig A, G.
  • Аскариди — антитіла IgG.

Вартість скринінгової діагностики гельмінтозів, яку пропонує лабораторія Biolab Diagnostic, не перевищує середню ціну аналізу крові на глисти в Києві. За умови оплати через сайт надається знижка 10%.

Кому рекомендується дослідження

Аналіз крові на гельмінти в Києві використовується для обстеження:

 

  • Маленьких дітей із ще не сформованими навичками гігієни.
  • Дорослих, які вживають в їжу сиру рибу або недостатньо термічно оброблене м’ясо.
  • Людей, що контактують із тваринами й мають симптоми зараження паразитами.

Аналіз крові на глисти в Києві проводиться для уточнення діагнозу гельмінтозів, якщо дослідження калу не дало достатньо інформації.

Результати діагностики

Результат аналізу буде готовий через 2 робочих дні. Виявлення антитіл до паразитів вказує на присутність останніх в організмі. Позитивний результат сигналізує про наявність глистової інвазії зараз або про перенесений гельмінтоз у минулому.

 

Негативний результат — підтвердження відсутності захворювання. Однак він може бути таким й на ранніх його стадіях, коли антитіла до паразитів ще не утворилися.