fbpx

ПН-СБ 7.00-19.00

НД 8.00-14.00

Київ, пр. Оболонський, 29 Київ, вул. Оноре де Бальзака, 55 Б
Замовити онлайн

Підготовка до материнства – відповідальний етап у житті кожної жінки. Це турбота про здоров’я вашого бажаної дитини, повагу до його особистості та внесок в його майбутнє. Спеціально для жінок, які планують вагітність, розроблений ряд аналізів на гормони. Ці тести рекомендується проходити й тим, хто страждає від розладів менструального циклу.

Базові гормони жіночої статевої системи

Репродуктивна система правильно функціонує при скоординованій взаємодії гормонів, що продукуються гіпоталамусом, гіпофізом і яєчниками. Для оцінки гормонального фону, діагностики порушень менструального циклу, ановуляції або менопаузи проводиться комплексний лабораторний аналіз на жіночі гормони. До найбільш значущих з них належать:

  • Естрадіол. Основні його функції – підтримання регулярного менструального циклу, стимуляція овуляції та підготовка матки до імплантації ембріона.
  • Прогестерон (ПРГ). Завдання цього гормону – підготовка ендометрію до прикріплення заплідненої яйцеклітини й збереження вагітності у майбутньому.
  • Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ). Сприяє синтезу естрогенів, дозріванню фолікулів в яєчниках і підтримує нормальний стан внутрішньої слизової оболонки матки.
  • Лютеїнізуючого гормону (ЛГ). Стимулює вихід зрілої яйцеклітини з фолікула в фазу овуляції і бере участь у формуванні жовтого тіла.
  • Загальний тестостерон. Аналіз гормону у жінок має велику цінність при пошуку причин гірсутизму, маткових кровотеч, безпліддя, при синдромі полікістозних яєчників.
  • Пролактин (ПРЛ). Відповідає за розвиток молочних залоз і лактацію, знижує рівні ФСГ і ЛГ.

У комплексний тест на гормони часто включають тиреотропний гормон (ТТГ), який регулює функцію щитовидної залози. Відхилення від нормального його змісту можуть вказувати на ендокринні захворювання, на тлі яких розвиваються порушення менструальної функції і безпліддя.

Де здати кров на гормони в Києві?

Здати аналізи на гормони в Києві пропонує лабораторія Biolab Diagnostic. Біоматеріалом для вивчення служить сироватка венозної крові. До уваги пацієнтів тут представлені 2 комплексу:

  1. Пакет №8 Репродуктивна панель: тестостерон загальний, фолікулостимулюючий гормон, лютеїнізуючий гормон, пролактин. Підготовка результатів займе 2 робочих дня. Ціна аналізу крові на гормони – 686,70 грн. з урахуванням знижки 10% при оплаті на сайті.
  2. Пакет №9 Жіноче здоров’я (гормони): прогестерон, пролактин, тестостерон загальний, фолікулостимулюючий гормон, лютеїнізуючий гормон, тиреотропний гормон. Результати готуються протягом 4 робочих днів. Ціна аналізу на гормони, зробленого в рамках цього пакету, складає 994,50 грн. зі знижкою.

Результати досліджень допоможуть відповісти на багато питань. Спираючись на них, акушер-гінеколог або ендокринолог призначить оптимальне лікування порушень репродуктивної функції й простежить за його ефективністю в динаміці.