fbpx

ПН-СБ 7.00-19.00

НД 8.00-14.00

Київ, пр. Оболонський, 29 Київ, вул. Оноре де Бальзака, 55 Б
Замовити онлайн

Паразитарні інфекції – поширене явище. Найчастіше гельмінти спостерігаються у дітей, але нерідко страждають і дорослі. Зараження глистами суб’єктивно проявляється болями в животі, нудотою, сверблячкою анальної області, дерматитами, кашлем. Іноді гельмінтози протікають безсимптомно, і людина довго не може зрозуміти причину свого поганого самопочуття. Виявити захворювання шляхом дослідження калу не завжди виходить. Поставити правильний діагноз допоможе аналіз крові на глисти у дітей і дорослих. Здати його в Києві пропонує лабораторія Biolab Diagnostic.

Діагностика гельмінтозів

Biolab Diagnostic проводить імуноферментний аналіз на глисти по крові (ІФА), в результаті якого виявляються антитіла до різних видів гельмінтів. Дослідження здатне виявити інфікування ендогенними паразитами в поточний момент або в минулому, а також визначити їх вид. В якості біоматеріалу використовується венозна кров.

Для аналізу на гельмінти розроблений пакет №7. За допомогою цієї програми виявляються такі види глистів

  • Лямблії (Giardia lamblia), сумарні антитіла IgA, IgM, IgG.
  • Трихінели, сумарні антитіла Ig A, G.
  • Токсокар, антитіла IgG.
  • Ехінокок (Echinococcus granulosus), сумарні антитіла Ig A, G.
  • Аскариди (Ascaris lumbricoides), антитіла IgG.

Вартість скринінгової діагностики гельмінтозів, яку пропонує лабораторія Biolab Diagnostic, не перевищує середню ціну аналізу крові на глисти в Києві. При оплаті через сайт надається знижка 10%.

Кому рекомендується дослідження

Аналіз крові на гельмінти в Києві використовується для обстеження:

  • Маленьких дітей з ще не сформованими навичками гігієни.
  • Дорослих, які вживають в їжу сиру рибу або недостатньо термічно оброблене м’ясо.
  • Людей, що контактують з тваринами і мають симптоми зараження паразитами.

Аналіз крові на глисти в Києві проводиться для уточнення діагнозу гельмінтозів, якщо дослідження калу не дало достатньо інформації.

Результати діагностики

Результат аналізу буде готовий через 2 робочих дні. Виявлення антитіл до паразитів вказує на присутність останніх в організмі. Позитивний результат сигналізує про наявність глистової інвазії в даний час або про перенесених гельмінтозах в минулому.

Негативний результат – підтвердження відсутності захворювання. Однак він може бути і на ранніх його стадіях, коли антитіла до паразитів ще не утворилися.